אודות

About Yaeliq

אודות יעליק

לפני 10 שנים, פתחנו במסע של חיפוש ומחקר, כדי למצוא וליצור את השילובים המהנים, הנעימים והמספקים ביותר של ריחות וטעמים, בתערובות מקוריות ויוצאות דופן. התחלנו את יעליק מתוך צורך אישי שהלך והפך לחוויה ששינתה את חיינו וכך גם את חייהם של רבים אחרים שנחשפו לתערובות שלנו והתמצית הבלעדיות. כאשר זכינו בתגובות נלהבות על איכות הנוזלים שלנו – תחילה מבני משפחה, אחר כך מחברים ואז מחברים של חברים, החלטנו שאנו רוצים לשתף בחוויה כמה שיותר אנשים.

היום, לשמחתנו, אנו גאים ליצור ולייצר את מגוון הטעמים הרחב ביותר, כאשר אנו ממשיכים במסורת המשפחתית שלנו של מחויבות עמוקה לאיכות! שימוש במיטב החומרים הטבעיים והטריים ביותר, מהאיכות המשובחת ביותר.
במקביל, אנו ממשיכים לנסות, להרכיב ולייצר תערובות ושילובים חדשים, מקוריים ומפתיעים.

יעליק היא חברה בבעלות משפחתית וככזאת מדובר בחוויה אישית מאוד. אנו מבינים היטב את צורכי הלקוחות שלנו ומתמקדים במתן השירות האישי והמסור – כדי לעמוד ואף לעשות מעל ומעבר עבורכם.

אנו אסירי תודה על כך שאתם, הלקוחות המסורים שלנו (משפחת יעליק) , שותפים לדרך שלנו וחולקים את האהבה הגדולה שלנו והמחויבות המוחלטת לספק לכם את המוצרים הטובים ביותר, במחירים הטובים ביותר, באיכות שאין שנייה לה.

תמיכתם, תגובותיכם והצעותיכם משמשים אותנו כדי להתייעל, להשתפר ולחדש.
בכך, בכל יום, אנו מקווים שאנו מצליחים להפוך את החיים שלכם לנעימים ומספקים יותר.

כי אנחנו, תמיד, שואפים לתת את התמצית של הטוב ביותר.

תמציות לכל מטרה

ערבובים בלעדיים

מגוון טעמים רחב

סיטונאים?
רוצים לעבוד איתנו?